پروژه های معدنی

توسط شركت معدنی زرین راشا

پروژه های معدنی

|

1 – ساخت 1700 متر خطوط اصلی نوار نقاله شرکت معدنی زرکوه سال 1393

تصاویر ی از پروسه  ساخت نوار نقاله ها  را در  ادامه مشاهده می کنید

رولیک های رفت نوار نقاله

2 – ارائه خدمات بهره برداری و تعمیرات و نگهداری مجموعه سنگ شکن و نوار نقاله های شرکت معدی زرکوه

از سال 1393 تا امروز این شرکت با ارائه خدمات بهره برداری و تعمیرات و نگهداری مجموعه سنگ شکن شامل کلیه دستگاه ها و نوار نقاله هاو همچنین کلیه نوار نقاله ها ی مجموعه سنگ شکن و نوار نقاله های انتقال دهنده بار از منطقه سنگ شکن تا منطقه هیپ لیچ را بر عهده دارد.

از همان تاریخ پرسنل شرکت در دو شیف به صورت 24 ساعته با در دست داشتن کلیه ابزار آلات و قطعات لازم و همچنین با به کار گیری دانش فنی خود کلیه فعالیت های اپراتوری جهت بهره برداری از دستگاه ها برای رسیدن به میزان معینی از محصول بر اساس برنامه تولید ماهیانه و سالیانه را بر عهده دارد. برای تحقق این هدف همواره انجام تعمیرات دوره ای و در صورت لزوم تعویض قطعات از اولویت های پرسنل این شرکت می باشد.

3 – ساخت دستگاه های سنگ شکن و چندین مجموعه نوار نقاله /شرکت زرکوه

ساخت چندین مجموعه نوار نقاله شامل نوار نقاله های ثابت در محوطه سنگ شکن

طراحی ،ساخت  نوار نقاله های متحرک جهت محوطه هیپ لیچ

ساخت دستگاه  هیدروکن 36-4 و دستگاه فیدر گریزلی ودستگاه سرند جهت تعویض با نمونه های قبلی برای دستیابی به میزان تولید بیشتر و افزایش بازدهی مجموعه

4 – ساخت ، نصب و راه اندازی مجموعه سنگ شکن و دستگاه های انتقال و بار ریزی ماده معدنی در معدن شادان

طی قراردادی در سال 1399 کلیه فرآیند های لازم جهت دستیابی به خاک محصول در یک معدن طلا در محوطه معدن طلا شادان به شرکتمعدنی زرین راشا واگذار گردید که هم اکنون نیز در حال اجرا می باشد.

بدین منظور پرسنل ارومینا نسبت به طراحی محوطه سنگ شکن ( شامل انتخاب بهترین منطقه برای جا نمایی سنگ شکن و گزینش و محاسبه دستگاه های لازم برای دستیابی به حجم تولید مورد نیاز کارفرما) و طراحی و ساخت و نصب کلیه دستگاه های سنگ شکن و نوار نقاله های انتقال بار را  بر عهده دارد.

5 – طراحی و احداث یک مجموعه  هیپ پایلوت در منطقه شادان

( لطفا برای دستیابی به اطلاعات لازم در خصوص هیپ لیچ به بخش  تولیدات معدنی هیپ لیچ مراجعه بفرمائید)

-در سایت معدن شادان با توجه به احساس نیاز به انجام آزمایشات بررسی محصول پیش از اجرای هیپ لیچ اصلی ، یک مجموعه هیپ پایلوت به حجم 10.000 تن در محوطه  این معدن اجرا گردید . که کلیه مراحل مربوطه از تنظیم و شیب بندی هیپ تا پایان کار بارریزی و حتی فرآیندپاشش اسید بررسی هیپ توسط پرسنل شرکت معدنی زرین راشا (ارومینا) اجرا گردیده است.